FOR LOGISTIC FOR LOGISTIC
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR LOGISTIC

Na veletrhu FOR LOGISTIC se představí společnost ITFutuRe

ITFutuRe s.r.o. se posledních 8 let specializuje na oblast skladové logistiky pro velké i malé firmy. Vyvíjí ucelenou sadu nástrojů plusSystem, které jsou velmi úzce propojené s ekonomickým systémem Pohoda. Umožňují tak rozšířit použití systému Pohoda a stávající procesy pomáhají automatizovat. Společnost je také výhradním distributorem mobilních terminálů značky Chainway u nás a na Slovensku. Mimo jiné nabízí komplexní řešení skladů, mobilní terminály on-line napojené na Pohodu, štítkování zboží, evidenci umístění ve skladu, notifikace e-maily a sms, expedici zboží a řešení výroby.

12.02.2016 10:35:17 více


Společnost WANZL představí řízenou nápravu na veletrhu FOR LOGISTIC

K úspěchům konstrukčního týmu firmy Wanzl v Hněvotíně patří vývoj a dnes už i sériová výroba podvozků s řízenou nápravou. V případě přepravních operací byl kladen zákazníky požadavek na bezpečný průjezd logistických vláčků v zúženém prostoru uliček. Vozíky s řízenou nápravou se ukázaly jako výborné řešení, protože průjezdnost logistických vláčků a kopírování dráhy tahače se oproti standardním vozíkům s pevnými nápravami zásadně zlepšila. Jakými způsoby řešení vozíku s řízenými nápravami nabízí výraznou přidanou hodnotu, se dozvíte na veletrhu FOR LOGISTIC 2016.

05.02.2016 08:55:10 více


Řešení ORION® otevírá pro EDI dveře do nových oborů

To, že EDI není pouze doménou retailu či automotive ukazuje masivní projekt společnosti CCV Informační systémy, která je provozovatelem právě Orionu. Během loňského roku se jí podařilo do EDI komunikace zapojit hned 3 hlavní hráče v oboru e-shopů, společnosti Mall.cz, Alza.cz a Datart. Pozitivní přínosy EDI realizované v krátkém čase u těchto společností nastartovaly boom elektronické výměny dat mezi e-shopy na celém českém i slovenském trhu.

Co elektronizace znamená pro podnikovou ekonomiku, účetnictví a logistiku? Jaké jsou dnes možnosti elektronické komunikace s obchodními partnery? Je např. elektronická faktura z pohledu legislativy rovna té papírové, a pokud ano, bude tomu tak i nadále? Na tyto a mnoho dalších otázek odpoví čtyřhodinový program dne 11. 5. 2016 od 13 hodin v PVA EXPO PRAHA. Jeho moderátorem bude za pořádající portál EDIZone Petr Ondrášek, jež je jedním ze zástupců České republiky v EMSFEI (European Multi Stakeholder Forum on Electronic Invoicing) v Bruselu, poradního orgánu Evropské komise.

04.02.2016 08:17:16 více


Firma TENTE představí novinku E-Drive 1

Firma TENTE je přední světový výrobce pojezdových kol a kladek pro použití v nábytkářském průmyslu, zdravotnictví, obchodě a strojírenství již více než devadesát let.

Na veletrhu FOR LOGISTIC představí zbrusu nový výrobek E-Drive 1. Jedná se o elektricky poháněné kolečko, které umožnuje snadnou manipulaci s těžkým nákladem a zvyšuje tím pracovní výkon.

02.02.2016 13:30:38 více


PF 2016

Vážení vystavovatelé, návštěvníci,


děkuji za vaši přízeň a projevenou důvěru v roce 2015. Přeji vám klidné vánoční svátky a hodně spokojenosti a úspěchů do roku následujícího.


Těším se na naši společnou cestu v roce 2016. 

Tomáš Kotrč

generální ředitel ABF, a.s.


22.12.2015 12:31:00 více


Upozornění pro vystavovatele

Prohlášení společnosti ABF, a.s. k jednání EXPO Guide S.C., Fair Guide, Connect Publisher S.C.
 
Společnost ABF, a.s. potvrzuje, že nemá a v minulosti neměla s uvedenými společnostmi, které vydávají katalog hospodářských subjektů, žádné smluvní vztahy, které by se vztahovaly k prezentaci a propagaci vystavovatelů na veletrzích a výstavách. Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik těchto firem.
 
Doporučujeme, aby vystavovatelé na nabídky Expo Guide, Connect Publisher a podobných firem nereagovali.
 

Oficiálním partnerem společnosti ABF, a.s., která zpracovává katalogy a průvodce pro návštěvníky, je firma Exponex s.r.o.

 

09.12.2015 15:37:11 více


Seznamte se s elektronickou výměnou dat


EdiZone - Informační portál

Plánujete ve firmě postupně nahradit papírové dokumenty elektronickými, snížit tak náklady spojené s jejich výměnou a současně zvýšit efektivitu a kvalitu prováděných procesů? Společnost CCV informační systémy provozuje oborový informační portál EDIZone.cz , který drží pozici jediné informačně ucelené vstupní brány do světa EDI a bezpapírové výměny obchodních a logistických dokladů v České republice. Kromě kompletních informací o elektronické výměně dat přináší také neustále množství novinek ze světa obchodu, logistiky, moderních technologií a aktuální legislativy. 

EDI doklady mají stejnou právní váhu jako dokumenty „papírové“. Pomocí EDI mohou být propojeny různé informační systémy vně i uvnitř společnosti. V rámci průmyslových veletrhů proběhne dne 11. 5. 2016 od 13 hodin v sálu číslo 3 přednáška na výše uvedené téma. Na sociálních sítích a webových stránkách EDIZone sledujte aktuální novinky.

07.12.2015 14:43:51 více


Jarní průmyslové veletrhy v roce 2016 delší o den za stejnou cenu

 Již tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT.
Významnou novinkou je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny. Ačkoliv se průmyslové veletrhy rok od roku rozšiřují o nové obory, cenová politika zůstává i v roce 2016 stejná. Vstřícná cenová politika pro vystavení strojů a velkých exponátů zůstává také zachována. Přihlášky jsou ke stažení v sekci PRO VYSTAVOVATELE.

30.09.2015 13:49:37 více


ITFutuRe přestavuje řešení plusSystem

plusSystem je komplexní sada aplikací a nástrojů k Pohodě, mající za cíl urychlit, zjednodušit a zpřesnit provádění běžných operací. Těchto nástrojů a aplikací je celá řada, lze je přibližně rozdělit do čtyř skupin podle zaměření, kam jsou určeny.

ITFutuRe sklad

První skupinou jsou obecné nástroje, které využije prakticky každý, kdo v Pohodě alespoň fakturuje - rozesílání informací pomocí SMS a emailů - upomínky faktur po splatnosti, informace o stavu zpracování objednávky, automatický export.

Hlavní součástí druhé skupiny pro sklad a objednávky je aplikace pro práci s čárovými kódy - mobilní terminály do skladu, pevné expediční terminály, tisk štítků na přijímané zboží i označování zboží při expedici podle požadavků zákazníků. Také sem patří řešení pro hromadnou fakturaci objednávek skladem, konsolidaci objednávek a různé automatizační nástroje. 

 

 

 

 

13.09.2015 15:50:02 více


Odborným partnerem veletrhu FOR TRANSPORT a FOR LOGISTIC se stal ČESMAD BOHEMIA


V rámci veletrhů FOR TRANSPORTFOR LOGISTIC jsme navázali spolupráci se Sdružením automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, jež je největším Sdružením dopravců, podnikajících ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní silniční dopravě. 

ČESMAD Bohemia dlouhodobě prosazuje zájmy dopravců provozujících silniční vnitrostátní a mezinárodní nákladní i autobusovou dopravu, podílí se na přípravě legislativy, informují veřejnost a v neposlední řadě přijímají nebo doporučují opatření v dané oblasti.

08.09.2015 11:12:30 více
Závěrečná zpráva 2015