FOR LOGISTIC FOR LOGISTIC
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR LOGISTIC


Jarní průmyslové veletrhy v roce 2016 delší o den za stejnou cenu

 Již tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS a mezinárodní dopravní veletrh FOR TRANSPORT.
Významnou novinkou je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny. Ačkoliv se průmyslové veletrhy rok od roku rozšiřují o nové obory, cenová politika zůstává i v roce 2016 stejná. Vstřícná cenová politika pro vystavení strojů a velkých exponátů zůstává také zachována. Přihlášky jsou ke stažení v sekci PRO VYSTAVOVATELE.

30.09.2015 13:49:37 více


ITFutuRe přestavuje řešení plusSystem

plusSystem je komplexní sada aplikací a nástrojů k Pohodě, mající za cíl urychlit, zjednodušit a zpřesnit provádění běžných operací. Těchto nástrojů a aplikací je celá řada, lze je přibližně rozdělit do čtyř skupin podle zaměření, kam jsou určeny.

ITFutuRe sklad

První skupinou jsou obecné nástroje, které využije prakticky každý, kdo v Pohodě alespoň fakturuje - rozesílání informací pomocí SMS a emailů - upomínky faktur po splatnosti, informace o stavu zpracování objednávky, automatický export.

Hlavní součástí druhé skupiny pro sklad a objednávky je aplikace pro práci s čárovými kódy - mobilní terminály do skladu, pevné expediční terminály, tisk štítků na přijímané zboží i označování zboží při expedici podle požadavků zákazníků. Také sem patří řešení pro hromadnou fakturaci objednávek skladem, konsolidaci objednávek a různé automatizační nástroje. 

 

 

 

 

13.09.2015 15:50:02 více


Odborným partnerem veletrhu FOR TRANSPORT a FOR LOGISTIC se stal ČESMAD BOHEMIA


V rámci veletrhů FOR TRANSPORTFOR LOGISTIC jsme navázali spolupráci se Sdružením automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, jež je největším Sdružením dopravců, podnikajících ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní silniční dopravě. 

ČESMAD Bohemia dlouhodobě prosazuje zájmy dopravců provozujících silniční vnitrostátní a mezinárodní nákladní i autobusovou dopravu, podílí se na přípravě legislativy, informují veřejnost a v neposlední řadě přijímají nebo doporučují opatření v dané oblasti.

08.09.2015 11:12:30 více


První seznámení s vystavovateli jarních průmyslových veletrhů 2016

Wanzl - řízená náprava

V současné době je přihlášena řada významných firem, které budeme postupně představovat.


Mezi prvními přihlášenými je vítěz letošní ceny GRAND PRIX firma WANZL a jejich řízená náprava.


Projekt vývoje vozíků a podvozků s řízenou nápravou pro logistické vláčky byl zahájen na základě požadavku oddělení Logistiky +průmyslu.  Informace z trhu ukazovaly na zvyšující se poptávku po řešení logistických operací, která by vedlo k celkově lepšímu využití místa ve skladech i výrobních linkách. V případě přepravních operací byl požadavek především na zúžení prostoru (uliček) nutného pro bezpečný průjezd logistických vláčků. 

28.07.2015 14:24:16 více


FIRST MINUTE nabídka na plochu 2016

 

FIRST MINUTE

Vážení vystavovatelé,

s námi sice na dovolenou nepojedete, ale nabídku FIRST MINUTE Vám i tak nabídnout můžeme.

Využijte mimořádnou cenovou nabídku na výstavní plochu, která je platná do 31. srpna 2015. Přihlášku najdete v sekci pro vystavovatele, přihlaste se už nyní, těšíme se na Vás!

13.08.2015 13:15:54 více


Závěrečná zpráva 2015

03.06.2015 11:16:31 více
Závěrečná zpráva 2015